حضور در نمایشگاه های بین المللی
 • محصولات Deerfos

  نام DEERFOS معادل اعتمادي است که بر پايه کيفيت ماندگار محصول، توسعه مستمر تکنولوژي و خدمات مشتريان قابل توجه، شکل گرفته است.DEERFOS در تلاش براي همگامي با محيط پوياي صنعت سنباده، مرتباً به بهبود و کيفيت محصولات و خدمات خود از طريق توسعه محصولات جديد، گشايش بازارهاي جديد و بهبود تکنولوژي مي‌پردازد.DEERFOS با محدود کردن خود و تمرکز بر سنباده ها در پنجاه سال گذشته (از سال 1963) همواره به دنبال رضايت بي چون و چراي مشتريان از طريق محصولات قابل اتکا، خدمات کامل و به موقع و اتخاذ استراتژي مطابق با شرايط است.
   
  شناسایی محصولات           کاتالوگ محصولات
                 

 • محصولات Unior

  گروه UNIOR در کشور اسلوني در قاره اروپا واقع شده است. اين گروه شامل شرکتهاي توليد و فروش با بيش از 2000 قلم ابزار عمومي و تخصصي با کارايي‌هاي مختلف در سرتاسر دنيا است. UNIOR در بازار جهاني به عنوان توليد کننده ابزارآلات دستي با کيفيت بالا شناخته ميشود و خود را بعنوان يکي از برترين قطعه سازهاي خودرو معرفي کرده است. UNIOR يکي از پنج توليد کننده ابزارآلات با کيفيت اروپا همواره به نوآوري در محصولات شناخته ميشود.تمام محصولات UNIOR در آزمايشگاه هاي خود شرکت کنترل کيفيت ميشوند. تاکيد بر کيفيت محصولات باعث شده است UNIOR بتواند استانداردهاي تعالي متعددي نظير ISO9001، VDA61، ISO/TS16949 و همينطور استاندارد مديريت محيطي ISO14001 را دريافت نمايد.


  راهنمای نمادها           کاتالوگ محصولات
                 

 • محصولات Iranbor
  محصولات ايران‌بُر از سال 1384 با هدف ارتقاي کيفيت محصولات سراميک‌بُر عرضه شده در کشور، در کارگاه هاي شرکت پيوند ابزار توليد و در سرتاسر کشور عرضه مي‌شوند.شرکت پيوند ابزار جزء محدود شرکت هاي پيشرويي بوده است که با توليد داخلي اين محصول و ارائه آن با قيمت هاي مشتري پسند توانسته است توجه واردات آن را به لحاظ اقتصادي کمرنگ نمايد.اين محصول در حال حاضر در چهار نوع تسمه اي، بلبرينگي، دوميل و بوشي و در اندازه هاي 50، 75، 100 و 120 توليد و در بازار ايران پخش مي‌شود.اين محصول توسط مهندسان شرکت طراحي و توليد مي‌شود و در ساخت آنها از بهترين تيغ هاي اروپايي و کره اي استفاده مي‌شود.